pici cica, maci kutya lufi lufi lufi lufi

A NYERTESEK

A zsűri szavazatai alapján a Minimax születésnapi játékának nyertesei:

Osztott díj:
Debreceni Benedek Elek Általános Iskola,
1.A és 2.A osztály

Barcs Város Óvodája és Bölcsődéje Szent István utcai Tagóvoda,
Pillangó csoport

Poldermann Júlia Óvoda Vas Gereben úti Tagintézménye, Jászjákóhalma,
Méhecske csoport

KÜLÖNDÍJASOK

Az Apacuka zenekar különdíjában részesültek:

Decs Tesz-Vesz Óvoda és Mini Bölcsőde, Decs,
Katica csoport

Százszorszép Kétnyelvű Óvoda, Bölcsőde, Süttő,
Pillangó/ középső csoport

A különdíjas alkotó csoportok nyereménye: Apacuka mesekönyves CD ajándékcsomag!

Gratulálunk a nyerteseknek!

Minden pályázónak köszönjük a részvételt!

minimax buli

Beérkezett pályamunkák

Feltöltő: Szent Anna Óvoda,
Zöld csoport

Feltöltő: Tóalmás Kőrösi Csoma Sándor Álltalános Iskola,
2.A

Feltöltő: Implom József Általános Iskola,
4.c

Feltöltő: Vaszari Napsugár Óvoda,
Katica csoport

Feltöltő: Implom József Általános Iskola,
4.d

Feltöltő: ELTE Bárczi Gusztáv Gyakorló Általános Iskola,
1.b

Feltöltő: Szent Jácint Görögkatolikus Óvoda ,
Ficánka csoport

Feltöltő: Debreceni Benedek Elek Általános Iskola,
1.a

Feltöltő: Pöttöm park óvoda,
Napocska csoport

Feltöltő: Kőbányai Hárslevelű Óvoda,
Sárga csoport

Feltöltő: Atkári Petőfi Sándor Általános Iskola,
1. osztály

Feltöltő: Nagykőrösi Városi Óvoda Kàrász utca 1.,
Süni csoport

Feltöltő: LÁTRÁNYI ÓVODA ÉS MINI BÖLCSŐDE,
MAZSOLA CSOPORT

Feltöltő: Szegedi Kis István Református Gimnázium,Szakgimnázium,Általános Iskola,Óvoda és Kollégium ,
4/a

Feltöltő: Implom József Általános Iskola,
4.a

Feltöltő: Implom József Általános Iskola,
3.c

Feltöltő: Dunaharaszti Szivárvány Óvoda,
Méhecske

Feltöltő: Kisari Bóbita Óvoda és Konyha,
Pillangó

Feltöltő: Barcs Város óvodája és Bölcsődéje Szent István utcai Tagóvoda,
Pillangó csoport

Feltöltő: Barcs Város óvodája és Bölcsődéje Szent István utcai Tagóvoda,
Pillangó csoport

Feltöltő: Napköziotthonos Óvoda Répcevis,
Hóvirág csoport

Feltöltő: Hétszínvirág Napköziotthonos Óvoda és Bölcsöde,
Micimackó kiscsoport

Feltöltő: Poldermann Júlia Óvoda Vas Gereben úti Tagintézménye,
Méhecske csoport

Feltöltő: Hunyadi Mátyás Általános Iskola XIII. Kerület, Budapest ,
2.b

Feltöltő: Újpesti Bene Ferenc Általános Iskola,
2.a osztály

Feltöltő: Kőbányai Gézengúz Óvoda,
Piros csoport

Feltöltő: Kálvin Téri Református Általános Iskola,
3.a

Feltöltő: ELTE Bárczi Gusztáv Gyakorló Általános Iskola,
2. a

Feltöltő: Erzsébetvárosi Nefelejcs Óvoda,
Süni csoport

Feltöltő: Százszorszép Kétnyelvű Óvoda, Bölcsőde,
Pillangó/ középső csoport

Feltöltő: Debreceni Benedek Elek Általános Iskola,
2. a osztály

Feltöltő: Érsekvadkerti Petőfi Sándor Általános Iskola,
4. b osztály

Feltöltő: Érsekvadkerti Petőfi Sándor Általános Iskola,
4.o. művészeti csoport

Feltöltő: Abai Hétszínvirág Óvoda,
Tulipán csoport

Feltöltő: Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet,
AMI képző 2.osztaly

Feltöltő: Tatai Kertvárosi Óvoda,
Katica csoport

Feltöltő: Törökbálinti Bóbita Óvoda,
Kék csoport

Feltöltő: Törökbálinti Bóbita Óvoda,
Kék csoport

Feltöltő: Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola,
3.b

Feltöltő: Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat Egyesített Óvoda Gyermekkert Tagóvodája,
Kenguru csoport

Feltöltő: Kőbányai Gézengúz Óvoda,
Piros csoport

Feltöltő: Decs Tesz-Vesz Óvoda és Mini Bölcsőde,
Katica csoport

Feltöltő: Abasári Aba Sámuel Általános Iskola,
1.osztály

Feltöltő: Csicsergő óvoda,
Delfin csoport

Feltöltő: Oroszlány Város Óvoda, Meseliget Óvoda,
Csillag csoport

Feltöltő: Huzella Tivadar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola,
2.E osztály

Feltöltő: Szent Antal Katolikus Általános Iskola,
2-3. osztály

Feltöltő: Hőgyészi Somvirág Óvoda,
Almás csoport

Feltöltő: Mikepércsi Hunyadi János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola,
3.a

Feltöltő: Mikepércsi Hunyadi János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola,
3.a

Feltöltő: Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola,
2.a